Calendario

Diciembre. 2015
LunMarMierJueVierSabDom
 << <Sep 2017> >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos

Anuncio de los artículos posteados en: Enero 2001

20 Dic 2015 
Bilişim Suçları Avukatları

Bilişim suçları nedir? Günümüzde sık rastlanılan davalar bilişim davalarıdır. Bir hareketin suç kabul edilebilmesi için Ceza Kanunu’nda mevcut olması gerekmektedir. Ceza Kanunu’nda yer almayan bir fiilden dolayı hiç kimse cezalandırılamaz. Bu doğrultuda, kredi kartlarını kötüye kullanmak TCK’da bilişim alanında suç olarak düzenlenmektedir.

Bilişim suçları akıllı televizyon vasıtasıyla işlenir. Bilişim alanındaki suçları işleyenlerin bulunması kolay değildir. Bundan dolayı faillerin bu davalarda deneyimli bir ekip vasıtasıyla araştırılması lüzumludur. Ankarada siber suçlarla mücadele gayesiyle oluşturulmuş emniyet birimleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Ankara bölgesinde şüphelilere ulaşmak daha hızlı olur. Şüphelilerin bulunmasından sonra kovuşturma aşamasına geçilir. Bu evrede bilişim
avukatlarının etkisi çok fazladır. Alanında tecrübeli bir hukukçu kovuşturmanın bu sürecinde istediğiniz neticeyi almanızda çok büyük yardımı olacaktır.
Admin · 23 vistas · Escribir un comentario
13 Dic 2015 
İyi Boşanma Avukatları Ankara
İyi boşanma avukatları düşüncelerinizi anlamalıdır. Boşanma davası süreci zordur. Bu sebeplidir ki dava süresince size yardımcı olabilecek bir avukat bulmanız gereklidir. Öyleyse en iyi bir ankara avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Bununla birlikle duruşmanız çekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?
Aynı zamanda boşanma davaları ne şekilde açılır şuna da değinelim. Boşanma davası iki tarzda açılabilmektedir. Eğer eşler boşanma konusunda anlaşmışlarsa aile hakimine başvuru yapmaları durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerçekleşmesi için evlilik hayatının minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden az sürmüş ise taraflar anlaşmalı şekilde evliliği bitirmek amacıyla müracaat edemezler. Bu halde çekişmeli biçimde başvuru yapmak zorundadırlar. Anlaşmalı olarak ayrılabilmek için mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokolü sunmaları gerekmektedir. Bu anlaşma metninin bir boşanma avukatı aracılığıyla kaleme alınması faydalı olacaktır. Bunun ardından eşler hakim karşına çıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul
ettiklerini belirtmelidirler. Çekişmeli olarak evliliğe son vermek için bir boşanma sebebine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu evliliğe son verme sebebinin yerinde olması gerekir. buna ek olarak ayrılma sebebinin ispatlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı taraf iddialarını her türlü delille kanıtlayabilir. bir örnek verecek olursak şahit delil olarak ileri sürülebilir. Çekişmeli ayrılma davaları oldukça uzun sürmektedir. Davayı hızlandırmak için bir boşanma ile ilgili avukattan yardım istenmelidir.

Ankarada Boşanma Avukatı sözcüğü hiç bir şekilde aklımıza iyi çağrışımlar getirmez. Bunun sebebi farkındalığımız olabilir mi? Avukatlık yapan hukukçuların neredeyse tamamı içinde bulunduğumuz toplumu iyileştirmek için avukat olmamıştır. Bir çok avukat , boşanma avukatı olmaya parasal nedenler etkisiyle başlamıştır. Bu sebeple Ankarada avukatınızı belirlerken çok iyi araştırmalısınız.
Fazlasıyla avukat var. En İyi boşanma avukatını ne şekilde seçeceğim?
Avukat bulurken en mantıklı yol yakın çevrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir seçenek ise internetten detaylı bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yolla avukatı bulacaksanız bulduğunuz boşanma avukatını tavsiye eden kişiler de aynı şekilde bulabilirsiniz.
13 Dic 2015 
¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 4 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría